Rafał Kiliński

Rafał Kiliński – Prezes Zarządu

Absolwent Katedry Bankowości i Finansów na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz studiów Executive Master of Bussines Administration (EMBA) we Francuskim Instytucie Zarządzania.

Czytaj więcej
Aneta Zawistowska

Aneta Zawistowska – Członek Zarządu

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończyła także w tej uczelni Podyplomowe Studium Ubezpieczeń oraz studia Master of Bussines Administration (MBA) na Uniwersytecie Gdańskim. Od ponad 20 lat związana z rynkiem ubezpieczeń.

Czytaj więcej
Grzegorz Krawiec

Grzegorz Krawiec – Członek Zarządu

Absolwent Wydziału Finanse i Bankowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada uprawnienia biegłego rewidenta i certyfikat Financial Risk Manager.

Czytaj więcej
Jakub Papuga

Jakub Papuga – Członek Zarządu

Absolwent Wydziału Matematyki Stosowanej Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Od 2011 roku związany z Grupą PZU, od 2018 roku– członek Zarządu TUW PZUW. Odpowiada za obszar zarządzania ryzykiem oraz obszar IT.

Czytaj więcej

Tomasz Karusewicz – Członek Zarządu

Ukończył Zarządzanie przedsiębiorstwem na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, a także studia podyplomowe Zarządzanie zasobami IT w Instytucie Automatyki i Informatyki Stosowanej Politechniki Warszawskiej. Odbył również studia Data Science i Big Data w Zarządzaniu na ALK oraz z wyróżnieniem Executive Master of Bussines Administration (EMBA) we Francuskim Instytucie Zarządzania.

Czytaj więcej

Rada Nadzorcza

Sławomir Niemierka – wiceprzewodniczący

Wojciech Dąbrowski

Leon Gelberg

Katarzyna Łubkowska

Wojciech Pawlak

Robert Pusz

Danuta Sikora

Marcin Wierzchowski

Tomasz Zbróg

Zamknij
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.