Andrzej Jarczyk

Andrzej Jarczyk – p.o. Prezesa Zarządu TUW PZUW

Z polskim rynkiem ubezpieczeniowym związany od blisko 30 lat. W tym czasie przeszedł przez wszystkie szczeble kariery w branży – od agenta ubezpieczeniowego, szefa departamentów sprzedaży, po funkcję prezesa zarządu. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu towarzystwami ubezpieczeniowymi na życie oraz majątkowymi, spółkami pośrednictwa ubezpieczeniowego i brokerskimi.

Czytaj więcej
Grzegorz Krawiec

Grzegorz Krawiec – Członek Zarządu

Absolwent Wydziału Finanse i Bankowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada uprawnienia biegłego rewidenta i certyfikat Financial Risk Manager.

Czytaj więcej
Jakub Papuga

Jakub Papuga – Członek Zarządu

Absolwent Wydziału Matematyki Stosowanej Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Od 2011 roku związany z Grupą PZU, od 2018 roku– członek Zarządu TUW PZUW. Odpowiada za obszar zarządzania ryzykiem oraz obszar IT.

Czytaj więcej
Maciej Rudziński

Maciej Rudziński – Członek Zarządu

Od początku swojej kariery związany z rynkiem bankowym w segmencie bankowości korporacyjnej. Specjalista bankowości korporacyjnej z 24 letnim doświadczeniem, a od 20 lat menedżer, odpowiedzialny za zespoły sprzedażowe oraz produktowe, zespoły analityków kredytowych oraz analityków danych w centrali, odpowiedzialnych za obsługę klientów bankowości korporacyjnej, szczególnie średnich i dużych korporacji.

Czytaj więcej

Rada Nadzorcza

Bartosz Grześkowiak – Przewodniczący Rady Nadzorczej

Konrad Kleszczewski – Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej

Katarzyna Łubkowska – Członek Rady Nadzorczej

Arkadiusz Jówko – Członek Rady Nadzorczej

Robert Pusz – Członek Rady Nadzorczej

Jakub Sajkowski – Członek Rady Nadzorczej

Sylwia Chmielewska – Członek Rady Nadzorczej

Zamknij
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.