Ubezpieczenie ryzyka biznesowego

Nikt nie rodzi się przedsiębiorcą. Tego się trzeba nauczyć. Dla tych, którzy prowadzą działalność gospodarczą i tych, którzy dopiero podejmują decyzję o uruchomieniu własnego biznesu, ważna jest świadomość, że w razie niepowodzenia nie pozostaną z ogonem długów. Temu służy ubezpieczenie ryzyka biznesowego. Dodatkową formą ochrony dla przedsiębiorców są też ubezpieczeniowe gwarancje kontraktowe.

Polisa na biznes

To prekursorska na rynku propozycja dla franczyzobiorców tworzących sieci handlowe czy usługowe. Ubezpieczenie chroni w przypadku biznesowej porażki i długów, jak zobowiązania wobec franczyzodawcy. Korzyści są obopólne. Franczyzobiorcy są zabezpieczeni, ponieważ ich biznes po zamknięciu nie pozostawia długów. Franczyzodawca zaś otrzymuje natychmiastową spłatę zobowiązań, jakie ma wobec niego franczyzobiorca.

Warunki ubezpieczenia dostosowujemy do potrzeb, oczekiwań i biznesowego modelu danej sieci franczyzowej. Każda umowa z pojedynczą siecią stanowi osobny produkt, wymagający znacznie szerszych i szczegółowych uzgodnień niż w przypadku standardowej polisy. Dlatego zainteresowanych prosimy o kontakt, aby uzgodnić i przygotować odpowiadającą im ofertę.

Ubezpieczeniowe gwarancje kontraktowe

To sposób na zwiększenie biznesowej wiarygodności, a dzięki temu także konkurencyjności na rynku. Ubezpieczeniowe gwarancje kontraktowe to dodatkowa ochrona dla kontrahenta, z którym ubezpieczony nawiązuje współpracę. Zapewnia kontrahentowi bezpieczeństwo w przypadku, gdy ubezpieczony nie wywiąże się z umowy albo wykona ją w niewłaściwy sposób.

Warunki gwarancji kontraktowych są ustalane indywidualnie. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Zamknij
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.