Ubezpieczenia komunikacyjne

Według Komendy Głównej Policji średnio co kwadrans dochodzi w Polsce do wypadku na drodze, a co minutę – do kolizji. Łupem złodziei pada co dzień średnio 20 samochodów.

Proponujemy kompleksową ochronę, która obejmuje wszelkie ryzyka związane z użytkowaniem samochodów osobowych, ciężarowych i pojazdów mechanicznych. Jest ważna zwłaszcza w biznesie – przy zarządzaniu flotą pojazdów.

Ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych

Jest w Polsce obowiązkowe. Chroni kierowcę przed odpowiedzialnością cywilną za zniszczenie lub uszkodzenia mienia oraz szkody wyrządzone innym osobom w związku z prowadzeniem pojazdu.

Do pobrania:

Ubezpieczenie autocasco

Obejmuje koszty naprawy auta, gdy sprawcą szkody był kierowca, jak i w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń, np. uszkodzeń spowodowanych warunkami atmosferycznymi. Rekompensuje kradzież auta i jego wyposażenia.

Do pobrania:

Ubezpieczenie Assistance Auto-Pomoc

Daje bezpieczeństwo i komfort w przypadku awarii samochodu, a także wypadku bądź kolizji. Obejmuje naprawę auta na miejscu, jeśli jest możliwa albo jego holowanie do warsztatu. Zapewnia kierowcy i pasażerom transport do miejsca docelowego albo nocleg, jeśli nie można szybko uruchomić samochodu, a do zdarzenia doszło co najmniej 50 km od domu. Obejmuje dostarczenie auta zastępczego. Pomaga w prozaicznych sytuacjach, jak rozładowanie akumulatora albo wyczerpanie się paliwa. 

Zakres pomocy zależy od wybranego wariantu ubezpieczenia.

Do pobrania

Ubezpieczenie Auto Szyba

Zapewnia naprawę bądź wymianę uszkodzonych szyb w aucie – zarówno w wyniku wypadku, jak i dewastacji i innych nieprzewidzianych zdarzeń.

Do pobrania

Ubezpieczenie Zielona Karta

To „OC za granicą”. Chroni przed konsekwencjami szkód wyrządzonych przez kierowcę w takich krajach, jak:  Albania, Azerbejdżan, Białoruś, Iran, Macedonia Północna, Maroko, Mołdawia, Rosja, Turcja, Tunezja, Ukraina.

Do pobrania

Zapraszamy do kontaktu

Adam Gałecki
tel. 571 602 095
e-mail: adam.galecki@tuwpzuw.pl

Marcin Perzanowski
tel. 605 308 315
e-mail: marcin.perzanowski@tuwpzuw.pl

Zamknij
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.