TUW PZUW partnerem Forum Rynku Zdrowia

19 – 20 października 2020 r. odbyło się w Warszawie XVI Forum Rynku Zdrowia. TUW Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych po raz trzeci był partnerem wydarzenia.

Od lat Forum Rynku Zdrowia jest jedną z najbardziej prestiżowych i reprezentatywnych debat poświęconych ochronie zdrowia, między innymi z udziałem: wybitnych postaci medycyny, przedstawicieli administracji państwowej i samorządowej, parlamentarzystów, menedżerów podmiotów leczniczych, pacjentów, ekspertów. Do wielowątkowej dyskusji w ramach Forum Rynku Zdrowia od kilkunastu lat zapraszani są wszyscy zainteresowani obecnym stanem oraz przyszłością systemu opieki zdrowotnej w Polsce.

W tegorocznej edycji Forum wziął udział Piotr Daniluk, dyrektor ds. medycznych, który w debacie pod hasłem „Szpital, personel, pacjent – wszyscy chcą bezpieczeństwa” mówił o proaktywnej likwidacji szkód medycznych w TUW PZUW.

Zachęcamy do przeczytania wywiadu Piotra Daniluka, dyrektora ds. medycznych TUW PZUW dla Rynku Zdrowia pt. Jesteśmy skuteczni bo działamy niestandardowo.

Back To Top