Szczegóły

15 lutego 2024

Wyróżniła nas Polska Izba Ubezpieczeń

Mamy zasługi dla ubezpieczeń. Doceniła je Polska Izba Ubezpieczeń, honorując szczególny wkład w działania na rzecz rynku ubezpieczeniowego.

Odznaczenia „Za zasługi dla ubezpieczeń” otrzymali członkowie Zarządu TUW PZUW Tomasz Karusewicz i Grzegorz Krawiec oraz dyrektor Biura Ubezpieczeń Zdrowotnych Katarzyna Jezierska-Stencel.

– Cieszę się, że tak wiele osób wyraża chęć aktywnej pracy dla wspólnego dobra. Ten wkład jest bardzo ważny, bo sami nie zrobilibyśmy tyle dobrego dla ubezpieczeń i ile udaje się z takim wsparciem – mówił prezes PIU Jan Prądzyński, wręczając odznaczenia za 2023 rok przedstawicielom towarzystw ubezpieczeń działających na polskim rynku.

Jak podkreśla prezes TUW PZUW Rafał Kiliński, wyróżniony podobnym odznaczeniem za 2017 rok, idea współpracy na rzecz wspólnego dobra leży u podstaw wzajemności w ubezpieczeniach. Dotyczy ubezpieczonych i całego rynku.

– Gratuluję wyróżnionym. Miarą ich zaangażowania jest rosnące zaufanie do ubezpieczycieli, które według badań dla PIU deklaruje już prawie trzy czwarte Polaków – dodaje prezes TUW PZUW.

Zamknij
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.