Szczegóły

06 marca 2023

Mamy nową stronę internetową

Przejrzysta w formie, czytelna w treści i atrakcyjna pod względem graficznym – rusza nowa witryna internetowa TUW PZUW.

– To nasza wizytówka. Ma w przystępny sposób informować o tym, kim jesteśmy, co robimy i jakie korzyści płyną z naszej oferty. Chcemy, aby użytkownicy mogli w szybki i prosty sposób znaleźć potrzebne im informacje dotyczące zarówno ubezpieczeń, które proponujemy, jak też obsługi, którą zapewniamy. Opisujemy, na czym polegają ubezpieczenia wzajemne i jak bogata jest ich historia – mówi prezes TUW PZUW Rafał Kiliński.

Pod względem wizualnym strona została dostosowana do standardów Grupy PZU, do której należy TUW PZUW. Wprowadza też nowości.

– Przyświecało nam założenie: wszystkie informacje w jednym miejscu. Dlatego – na podobnej zasadzie, jak w portalach informacyjnych – wprowadziliśmy na podstronach odnośniki "Zobacz także", które kierują do pokrewnych wiadomości, a także "Zapraszamy do kontaktu" z danymi osób, które mogą służyć pomocą. Zredagowaliśmy na nowo całą treść, aby była bardziej przystępna. Wprowadziliśmy nowy podział oferty – na branże i rodzaje ubezpieczeń, aby ułatwić wyszukiwanie – tłumaczy Dyrektor ds. Relacji Zewnętrznych Piotr Bugajski, autor koncepcji strony i jej treści.

Nad techniczną realizacją projektu czuwali Piotr Żukowski z Biura Zarządu i Administracji i Patryk Gmurek z Biura IT w TUW PZUW.

– Sukces zobowiązuje. Będziemy rozwijali i aktualizowali stronę wraz z rozwojem naszej działalności. Zależy nam na tym, aby była jak najbardziej pomocna i łatwa w obsłudze dla wszystkich – zapowiada prezes Rafał Kiliński.

Zamknij
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.