Szczegóły

19 lutego 2024

Bijemy rekordy zaangażowania

Jesteśmy doceniani nie tylko przez rynek, lecz także przez własnych pracowników. Uzyskaliśmy rekordowy w naszej historii wynik zaangażowania pracowników – w wysokości 85 proc. To o prawie 30 punktów procentowych więcej od średniej rynkowej, co plasuje nas wśród najlepszych pracodawców w Polsce.

– Zaangażowanie pracowników to motor rozwoju i warunek sukcesu. Nie wyroślibyśmy na lidera rynku ubezpieczeń wzajemnych bez potencjału, który tkwi w naszym zespole. Jego siła ciągle rośnie – podkreśla prezes TUW PZUW Rafał Kiliński. Według badań przeprowadzonych przez renomowaną międzynarodową firmę Kincentric zaangażowanie pracowników TUW PZUW zwiększyło się w ciągu roku z 75 do 85 proc.

Ponad 90 proc. jest zadowolonych z pracy i współpracy w swoim zespole, odczuwa zrozumienie i empatię ze strony przełożonych, a także ich wsparcie. Ponad 80 proc. deklaruje, że TUW PZUW zapewnia im możliwości rozwoju, zdobywania doświadczeń i nauczyło się w ostatnim roku nowych rzeczy. Aż trzy czwarte odczuwa motywację do tego, aby inicjować usprawnienia w trosce o klientów.

Jak przypomina prezes Kiliński, TUW PZUW na dwa lata przed założonym w strategii planem przekroczył miliard złotych rocznego przypisu składki. Zwyciężył wśród wszystkich ubezpieczycieli w Polsce w prestiżowym rankingu Gwiazdy Ubezpieczeń. Inicjuje wciąż nowe projekty – wśród nich związane z ubezpieczaniem przyszłej energetyki jądrowej w Polsce.

– Za tymi sukcesami stoi cały nasz zespół i każdy pracownik z osobna. Dziękuję im wszystkim za tytaniczną pracę i zaangażowanie – dodaje prezes TUW PZUW.

Zamknij
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.