Ubezpieczenia zdrowotne w TUW PZUW – tanie i według potrzeb

Jak zatroszczyć się o pracowników i rozsądnie wydawać pieniądze – o tym i o innych zaletach ubezpieczeń zdrowotnych w TUW PZUW opowiada w wywiadzie w „Dzienniku Gazecie Prawnej” Dyrektor Biura Ubezpieczeń Zdrowotnych TUW PZUW Katarzyna Jezierska-Stencel.

Katarzyna Jezierska – Stencel, dyrektor Biura Ubezpieczeń Zdrowotnych TUW PZUW
Katarzyna Jezierska-Stencel

– Analizujemy potrzeby pracodawcy i precyzyjnie dopasowujemy do nich zakres ubezpieczenia. Jeśli pracownicy są np. narażeni na choroby zawodowe albo pracują w uciążliwych warunkach, to proponujemy dodatkowe świadczenia, np. badania profilaktyczne – mówi. Jak podkreśla, chodzi o zdrowie pracowników, ich dobrą kondycję i wydajność, ale także o to, by uniknąć wypadków przy pracy czy innych pechowych zdarzeń, które w skrajnych przypadkach mogą skutkować roszczeniami odszkodowawczymi wobec pracodawców.

Zaletą jest bliskość przychodni i oszczędność czasu. – Badania, nawet związane z wizytą u kilku specjalistów, mogą sprowadzić się do odwiedzenia sąsiadujących ze sobą gabinetów lekarskich – wyjaśnia dyrektor Jezierska-Stencel. Atrakcyjność ubezpieczeń zdrowotnych w TUW PZUW polega bowiem na tym, że usługi świadczy potentat na tym rynku, czyli PZU Zdrowie. Jego sieć obejmuje prawie 2200 przychodni w ponad 600 miastach w Polsce, a co trzecia z nich oferuje badania w zakresie medycyny pracy.

– Nasza oferta dla członków TUW PZUW to także pakiety medyczne, które na co dzień zapewniają kompleksową opiekę zdrowotną pracownikom i ich rodzinom: od „zwykłych” konsultacji lekarskich i wizyt bez skierowania u specjalistów po diagnostykę, szczepienia, rehabilitacje, prowadzenie ciąży, domowe wizyty lekarzy i pielęgniarek czy refundację koniecznego do rehabilitacji sprzętu. Wedle oczekiwań i potrzeb – dodaje Katarzyna Jezierska-Stencel.

Cały wywiad do przeczytania TUTAJ.

Back To Top