Oferta ubezpieczeń komunikacyjnych w TUW PZUW

Poruszanie się samochodami niesie za sobą wiele ryzyk – związanych nie tylko z wypadkami komunikacyjnymi, ale również z awarią pojazdu na drodze i innymi nieprzewidzianymi sytuacjami. Skuteczna ochrona przed nimi jest szczególnie ważna w biznesie – przy zarządzaniu całą flotą pojazdów. Jeśli chcą Państwo skutecznie zabezpieczyć majątek swojej firmy, warto skorzystać z oferty TUW PZUW. W gamie produktów są dostępne ubezpieczenia komunikacyjne w pełni dopasowane do Państwa potrzeb biznesowych.

Ubezpieczenia komunikacyjne TUW PZUW wyróżniają się na rynku warunkami ochrony dostosowywanymi do potrzeb Członków oraz optymalnymi kosztami ubezpieczenia. Skorzystajcie Państwo z naszych rozwiązań, jeśli zależy Wam na partnerskich warunkach współpracy oraz uzyskaniu realnego wsparcia.

Gama ubezpieczeń komunikacyjnych przygotowanych przez TUW PZUW obejmuje zarówno obowiązkowe ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych, jak i bogaty wybór ubezpieczeń dobrowolnych, w tym: ubezpieczenie autocascoubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków dla kierowcy i pasażerów, Assistance, ubezpieczenie szyb i więcej. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami i dobrania rozwiązań, które najlepiej pasują do potrzeb firmowej floty pojazdów.

Ubezpieczenie OC, autocasco i inne

TUW PZUW zapewnia optymalny zakres ubezpieczeń komunikacyjnych i ochronę przed ryzykami związanymi z poruszaniem się samochodami osobowymi, ciężarowymi oraz innymi pojazdami mechanicznymi.

  • Ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych

Ubezpieczenie OC jest obowiązkową formą ochrony, którą objęty powinien być każdy pojazd zarejestrowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i poruszający się po drogach publicznych. Ubezpieczenie chroni przed odpowiedzialnością cywilną za szkody wyrządzone przez kierującego – zarówno uszkodzenia mienia, jak i szkody wyrządzone innym uczestnikom ruchu drogowego. Ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych w TUW PZUW to gwarancja optymalnej wysokości składki.

  • Ubezpieczenie autocasco

Autocasco, to ubezpieczenie komunikacyjne, które pozwala w prosty sposób naprawić szkody, jakich doznał samochód – np. w wyniku wypadku, którego byliście Państwo sprawcami czy innego nieprzewidzianego zdarzenia. Zakres ubezpieczenia AC może objąć m.in. pokrycie kosztów naprawy pojazdu, kradzież auta czy jego wyposażenia i więcej. Szczegółowe warunki ochrony są dopasowywane do potrzeb Członków TUW PZUW.

  • Ubezpieczenie NNW dla kierowcy i pasażera

Chroni przed ryzykami związanymi z nieszczęśliwymi wypadkami komunikacyjnymi. Odszkodowanie może zostać wypłacone np. wówczas, gdy kierowca lub pasażer doznali obrażeń ciała, a w efekcie potrzebowali leczenia ambulatoryjnego czy szpitalnego, rehabilitacji itp. Zakres ubezpieczenia NNW może objąć również śmierć, która nastąpiła w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

  • Ubezpieczenie Assistance Auto-Pomoc

Stworzone z myślą o większym komforcie i bezpieczeństwie poruszania się po drogach. Szczególnie istotne w odniesieniu do samochodów służbowych. Skorzystają z niego Państwo np. wówczas, gdy firmowy samochód zepsuje się w trakcie podróży służbowej, a pracownik będzie potrzebować wsparcia przy zorganizowaniu pomocy – znalezieniu dobrego warsztatu, uzyskaniu odpowiedniego samochodu zastępczego, zorganizowaniu szybkiego transportu, noclegu itp.

  • Ubezpieczenie Auto Szyba

Stworzone, aby zabezpieczyć majątek firmy przed konsekwencjami uszkodzenia szyb samochodowych – tak w wyniku nieszczęśliwego wypadku, katastrofy naturalnej, jak i działań osób trzecich. Dodatkowe zabezpieczenie pozwoli zminimalizować koszty związane z naprawą lub wymianą szyb w pojeździe.

  • Ubezpieczenie Zielona Karta

Przydatne podczas podróży samochodem poza Polskę. Zielona Karta ochroni pojazdy z firmowej floty przed konsekwencjami szkód, jakie zostaną nimi wyrządzone podczas podróży autem za granicą. To doskonałe uzupełnienie ubezpieczenia OC lub OC + AC.

Zachęcamy do dołączenia do grona naszych partnerów i współtworzenia programu ubezpieczeń, które zapewniają Członkom TUW PZUW realne wsparcie na atrakcyjnych warunkach finansowych.

Dokumenty do pobrania (OWU)

Dokumenty do pobrania (UDU)

Back To Top