TUW Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych partnerem Samorządowego Forum Kapitału i Finansów

Za nami XVIII edycja Samorządowego Forum Kapitału i Finansów. Spotkanie, mimo ograniczeń związanych z pandemią, połączyło najbardziej wpływowych przedstawicieli administracji samorządowej i publicznej ze świata biznesu i finansów. Tematami wiodącymi były problemy i perspektywy związane z finansami samorządów, oświatą, zamówieniami publicznymi, planowaniem i zagospodarowaniem przestrzeni, gospodarką komunalną oraz pracowniczymi planami kapitałowymi.

Podczas Gali Inwestorów Samorządowych ogłoszone zostały wyniki Rankingu wykorzystania środków unijnych. Nagrody wręczyła Aneta Zawistowska, członek zarządu TUW PZUW.

Prezes TUW PZUW Rafał Kiliński oraz Sebastian Wiatr, dyrektor Biura Ubezpieczeń Korporacyjnych wzięli udział w dyskusjach poświęconych projektowaniu budżetu samorządu oraz zarządzaniu kryzysowemu w czasie pandemii.

TUW Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych po raz trzeci był partnerem Forum i Rankingu.

W dniach od 19 do 29 października zapraszamy na retransmisję dyskusji i debat, które odbyły się podczas tegorocznego Forum. Szczegóły na http://www.samorzadoweforum.pl/

Polecamy również wywiad prezesa Rafała Kilińskiego dla redakcji Wspólnota pt. „Gwarantujemy przejrzystość w ubezpieczeniach„.

Back To Top