TUW PZUW partnerem rankingu „Wykorzystanie środków unijnych przez samorządy”

TUW Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych został partnerem rankingu dotyczącego wykorzystania środków unijnych przez samorządy w latach 2014-2017, opracowanego dla Pisma Samorządu Terytorialnego WSPÓLNOTA.

Wyniki rankingu zostały zaprezentowane 2 października podczas uroczystej gali wieczornej XVI Forum Samorządowego Kapitału i Finansów w Katowicach. Rafał Kiliński, prezes zarządu TUW PZUW osobiście wręczył nagrody laureatom wszystkich kategorii.

Udział w XVI Samorządowym Forum Kapitału i Finansów, gromadzący przedstawicieli samorządów terytorialnych i biznesu, był doskonałą okazją do podzielania się wiedzą na temat ubezpieczeń wzajemnych. Przedstawiciele TUW PZUW wzięli udział w trzech panelach dyskusyjnych – Aneta Zawistowska, członek zarządu TUW PZUW zabrała głos w sesji plenarnej dotyczącej partnerstwa rządu z samorządami w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych. Rafał Kiliński, prezes zarządu TUW PZUW przedstawił ideę wzajemności w ubezpieczeniach jednostek samorządów terytorialnych w panelu dyskusyjnym pn. „Zakres finansowania inwestycji miejskich przez spółki komunalne”. O ofercie TUW PZUW opowiedział Sebastian Wiatr, Dyrektor ds. Ubezpieczeń Klientów Strategicznych w panelu dyskusyjnym poświęconym realizacji ustawy o ochronie danych osobowych w samorządach i skutecznemu reagowaniu na cyberzagrożenia.

– Samorządy są od 2018 r. trzecim kluczowym segmentem działalności i strategiczną grupą docelową dla oferty ubezpieczeniowej TUW Polskiego Zakładu Ubezpieczeń Wzajemnych. Dlatego cieszę się, że jesteśmy partnerem rankingu oraz mogliśmy aktywnie uczestniczyć w Forum dzieląc się wiedzą z przedstawicielami Jednostek Samorządu Terytorialnego – powiedział Rafał Kiliński, prezes zarządu TUW PZUW.

Samorządowe Forum Kapitału i Finansów to prestiżowe spotkanie od lat stanowiące platformę wymiany doświadczeń szefów samorządów z przedstawicielami administracji państwowej i biznesu. Dwa dni sesji tematycznych to szereg prelekcji i paneli dyskusyjnych obejmujących szeroki zakres tematyczny – począwszy od finansów, przez technikę, oświatę, planowanie i zagospodarowanie przestrzenne, służbę zdrowia, ustrój samorządu aż po gospodarkę komunalną.

Back To Top