TUW Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych na targach SACRO EXPO

W dniach 28 – 30 września w Kielcach odbyła się XXI Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACRO EXPO. Przybyli na wystawę goście mogli zapoznać się m.in. z trendami sztuki sakralnej i dewocjonaliów oraz nowymi technologiami w budownictwie sakralnym.

Mimo ograniczeń związanych z pandemią, organizatorzy SACRO EXPO zadbali o bogatą ofertę merytoryczną. Dużym zainteresowaniem wśród uczestników cieszyła się sesja z udziałem ekspertów ds. obsługi szkód i świadczeń TUW PZUW. Nasi przedstawiciele mówili, jak prowadzenie książek obiektów budowlanych i wykonywanie przeglądów okresowych wpływa na bezpieczeństwo obiektu i ochronę mienia kościelnego. Wysoko oceniona została również sesja poświęcona prywatnej opiece zdrowotnej, której zakres przedstawiła Katarzyna Jezierska-Stencel, dyrektor Biura Ubezpieczeń Zdrowotnych w TUW PZUW.

Zapraszamy do obejrzenia reportażu iTV Kielce – https://www.youtube.com/watch?v=Lkds46FTJF4

Źródło – https://www.targikielce.pl/sacroexpo

Od 2018 roku TUW PZUW zapewnia kompleksową ochronę ubezpieczeniową instytucjom kościelnym zrzeszonym w Związku Wzajemności Członkowskiej Św. Antoni. Do dziś zaufało nam blisko 100 instytucji  kościelnych. Chronimy mienie znajdujące się w blisko 2000 lokalizacjach w całej Polsce.

Oferujemy członkom ZWC Św. Antoni możliwość skorzystania z prywatnej opieki zdrowotnej w formie ubezpieczenia TUW PZUW Opieka Medyczna.

Back To Top