Maciej Rudziński

Członek Zarządu

Od początku swojej kariery związany z rynkiem bankowym w segmencie bankowości korporacyjnej. Specjalista bankowości korporacyjnej z 24 letnim doświadczeniem, a od 20 lat menedżer, odpowiedzialny za zespoły sprzedażowe oraz produktowe, zespoły analityków kredytowych oraz analityków danych w centrali, odpowiedzialnych za obsługę klientów bankowości korporacyjnej, szczególnie średnich i dużych korporacji.

Zawodowo był związany z mBankiem (BRE Bank S.A.) i Citi Bankiem Handlowym S.A. Od początków Alior Banku stworzył i zarządzał Centrum Biznesowym, przechodząc przez różne stanowiska, aby ostatecznie zająć stanowisko Dyrektora Departamentu Dużych Firm. W PKO Banku Polskim kierował Departamentem Klienta Korporacyjnego.

Maciej Rudziński jest absolwentem Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu w Białymstoku. Ukończył AMP Advanced Management Program zatwierdzony przez IESE Business School University of Navarra oraz liczne szkolenia poświęcone rozwijaniu kompetencji menedżerskich, analizie finansowej i kredytowej, skutecznym technikom sprzedaży i umiejętności negocjacyjnych, prowadzonych m. in. przez ICAN.

Zamknij
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.