Filmowa relacja i materiały z kongresu dla szpitali [WIDEO]

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego – to idea ubezpieczeń wzajemnych. Przekonaliśmy do niej już prawie 200 szpitali w Polsce. Solidarność i współpraca, na której opierają się ubezpieczenia wzajemne, mają szczególne znaczenie w tak ważnej i wymagającej empatii dziedzinie, jak ludzkie zdrowie. Mówił o tym prezes TUW PZUW Rafał Kiliński na I Ogólnopolskim Kongresie Rozwiązań Ubezpieczeniowych dla Podmiotów Leczniczych.

Honorowy patronat nad zorganizowanym przez TUW PZUW wydarzeniem sprawowali Rzecznik Praw Pacjenta i Rektor Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Jak podkreślał prezes Kiliński, TUW PZUW koncentruje się na tym, aby podnosić jakość opieki zdrowotnej oraz doskonalić umiejętności lekarzy i personelu medycznego. Prowadzi dla nich szkolenia i angażuje się w zakup sprzętu medycznego dla szpitali, który służy lepszej opiece nad pacjentami. Promuje innowacje techniczne w medycynie.

Przewodnicząca Rady Nadzorczej TUW PZUW Małgorzata Sadurska zwracała uwagę, że Grupa PZU, promując troskę o zdrowie i profilaktykę zdrowotną, buduje pomosty między publicznym i prywatnym sektorem ochrony zdrowia.

W Kongresie wzięli udział wybitni specjaliści w różnych dziedzinach medycyny, lekarze i menedżerowie zdrowia oraz przedstawiciele Biura Rzecznika Praw Pacjenta i Naczelnej Rady Lekarskiej.

Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z tego wydarzenia:

 

Udostępniamy prezentacje naszych prelegentów:

Zachęcamy również do lektury relacji z Kongresu, opublikowanej przez „Dziennik Gazetę Prawną”.

Back To Top