Szczegóły

29 maja 2023

Pierwsza Strategia Danych TUW PZUW ma służyć wspólnym korzyściom

TUW PZUW odpowiada na wyzwania przyszłości. Przyjął pierwszą Strategię Danych na lata 2023–2024. Strategia pod nazwą „Więcej wiedzy” wyznacza kierunki i cele działań w dziedzinie zarządzania oraz analityki danych i będzie realizowana zgodnie z misją „Zmieniamy dane we wspólne korzyści”. Ma służyć oferowaniu klientom jeszcze lepszych usług i wspierać realizację strategii biznesowej TUW PZUW.

– Chcemy dobrze spożytkować dane. Uzyskać z nich więcej wiedzy. Strategia Danych ma się przyczynić do dalszego rozwoju Towarzystwa. Dzięki niej i kolejnym strategiom chcemy osiągnąć więcej korzyści dla nas i dla naszych klientów – mówi członek Zarządu i przewodniczący Komitetu Danych TUW PZUW Tomasz Karusewicz.

Jak podkreśla, przyjęcie Strategii Danych świadczy o wadze, jaką TUW PZUW przywiązuje do technologicznych rozwiązań wykorzystywanych w tym obszarze. Jej kluczowym celem jest wyznaczenie strategicznego podejścia do danych – jako istotnego aktywa w prowadzeniu działalności i podejmowaniu decyzji.

Strategia Danych „Więcej wiedzy” to pierwszy taki dokument w TUW PZUW. Jej zakres i horyzont czasowy będzie uaktualniany i rozszerzany wraz z aktualizacją strategii biznesowej Towarzystwa.

Zamknij
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.